Imr 65 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

27 Gush 10:21 ,

ushit. wolsfagen T4 viti 99

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

  • imr 65 në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Imr 65 në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Imr 65 në kategorinë All Category

Në fillim