Imt 533 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 01:27 ,

shes veturen ford mondeo e ardhun nga suedia ne gj

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Korr 00:38 ,

Shes traktorin IMT 533

3 300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

Në fillim