Imt 549 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

29 Dhj 10:04 ,

Shitet ndrrohet

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Dhj 09:13 ,

Shitet

1 EUR

26 Dhj 19:30 ,

Shitet

2 800 EUR

21 Nën 08:26 ,

Passat 1.9 Tdi 4 Motion 2001 Regjistrim 7 Muj

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999


Në fillim