Inverter | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

25 Sht 09:48 ,

Shitet banesa e mobiluar në qendër të Gjakovës

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
12 Sht 23:46 ,

INVERTOR

08 Sht 15:30 ,

Shitet Shtëpia me 5 Ari truall

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
01 Gush 20:37 ,

Banese me qira mbrapa teatrit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
03 Korr 17:31 ,

Banese EKSKLUZIVE ne Muharrem Fejza/Rruga B Mati 1

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
30 Qer 22:57 ,

Banese me qira mbrapa teatrit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
24 Qer 13:50 ,

Shtepia ne shitje

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120

Kërkime të ngjashme

Inverter Inverter

Në fillim