Iphone 11 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 00:18 ,

SHES PIKAPIN OPEL COMBO 1.7 DTI 2004 = 2.200 euro

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:01 ,

Renault megane 1.5 dci

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim