Iphone 11pro | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

11 Gush 15:40 ,

Iphone 11Pro

799 EURNë fillim