Isuzi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Makina , 70
Të tjera , 2
20 Jan 20:54 ,

Shitet frontera isuzi 2.8 TDI

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 09:27 ,

Opell campo

4 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 08:01 ,

Isuzu

2 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Jan 18:32 ,

Frontera 2.8 turbo.diezell.motorr Japan.rks.23.09.2021

2 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Dhj 15:15 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Nën 23:19 ,

U shit flm merrjep Gjip isuzi trooper dizell 2.3 tdi

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Gush 07:45 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 22:16 ,

Isuzi 2.8 turbo dizel

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Gush 10:00 ,

Shitet isuzi trooper 2.3 d.viti 88 . Ndroj

950 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Jan 20:28 ,

Shitet Isuzi Troper

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 10:42 ,

Isuzi Trooper

3 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
08 Jan 17:37 ,

isuz

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 01:54 ,

Shitet opel kadett URGJEND!!

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Dhj 13:57 ,

Opel campo isuzi 3.1 turbo dizel

3 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Nën 14:06 ,

Isuz

2 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 16:53 ,

Isuzi troper

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 23:08 ,

Isuzi 4x4

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Pri 11:54 ,

Shitet isuzi troper 2.6

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 11:45 ,

isuzi

1 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Mar 17:50 ,

Shitet izuzi troper 2.6

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Shk 09:40 ,

Shitet.ndrrimi shpejtesishe.Isuzu.2.8.

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Jan 19:45 ,

Gjip opel monterey 3.1d

4 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Jan 12:43 ,

Shitet Isuzi Troper 2.6 benzin gjendja shum e mir

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 14:19 ,

shtet opell mont viti 95 turbo 3100 ku isuzi motor

3 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 15:35 ,

Shes motorr opell isuzi 15 turbo dizell

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999


Në fillim