Iveco 2.5 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 20:54 ,

Shes iveco 2.5 tdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:19 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI DUPLLAK FRIGO-32 ME DOGAN 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:39 ,

Crafter 2.5 TDI Frigo - Temperatura (0°C- 10°C)

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Dhj 19:47 ,

Shitet vw T4 Transporter 2.5 TDI

1 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Nën 18:59 ,

Iveco

23 Nën 13:31 ,

***I SHITUR*** Land Rover Defender 2.5 TDI

8 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Tet 15:16 ,

U shit

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 10:11 ,

Iveco kombi 2.5 dizel

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 20:06 ,

Iveco

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999

Kërkime të ngjashme

Iveco 2.5 Iveco 2.5

Në fillim