Japan | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Japan ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Japan Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:19 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:19 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

12 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:18 ,

SHES PIKAP FIAT DOBLO 1.3 JTD 2008 RKS

1 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:00 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI MOTORR JAPAN KLIMATRONIK RKS 2005.

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:53 ,

Opel ASTRA SW SportsTourer 1.7cdti ecoflex

7 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:50 ,

Shitet Frontera

5 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:40 ,

SHES OPEL ASTRA 1.7 DTI DIZEL 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:28 ,

Pikap Opel Combo 5Ulse 1.7 Japan Diesel Klime

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:31 ,

Opel Meriva 1.7 DTI

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:27 ,

OPEL CORSA C 1.7 DTI (JAPAN) RKS 12/2021

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:49 ,

Shitet Opel Combo 1.7 Dizel Motor Japan 2003 RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:01 ,

Opel Corsa 1.5 Dizel Motorr Japan RKS ☎️ 045426934

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:18 ,

Opell combo pikap caddy cady me klim 1.7 Dti

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:54 ,

Shes corsa 2002 1.7 dti motorr japan

3 799 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:45 ,

OPEL ASTRA 1.7 DTI MOTOR JAPAN RKS 5 MUJ 205mi KALUME

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:14 ,

Shitet opell combo 1.7 dti motorr japan viti 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:34 ,

OPEL ASTRA 1.7 DTI DIZEL MOTORR JAPAN

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:28 ,

Opel congo 1.3 dizel nji vit rexh , me karika

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:26 ,

SHITET OPEL COMBO 1.7 DIZEL MOTOR JAPAN 2002

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:16 ,

I SHITUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:24 ,

Rover 216 1.6 16v Kabrio

2 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:00 ,

Shes Opel Corsa Regjistrim 1 vit

3 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 21:50 ,

Shitet Frontera

5 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 20:39 ,

Shitet opel vectra 1.5 dizel

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Maj 20:22 ,

SHITET OPEL CORSA 1.7 D - 2002

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 13:16 ,

Shitet opel vectra 1.5 dizel

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Maj 09:09 ,

PJES DHE SERVIS PER GJIPA JAPAN AMERIKAN 4X4

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Maj 02:29 ,

Audi A6 ne shitje

11 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 15:48 ,

I REZERVUAR..ASTRA OPC

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 15:09 ,

Opel Combo 1.7 dizel 5ulse me klime

2 699 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 14:43 ,

Opel astra 1.7 motor japan

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 20:21 ,

ASTRA

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 20:13 ,

ASTRA

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 18:01 ,

Opell dizell 1.7 motor japan

620 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Japan | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione