Jeep cheroke | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 21:48 ,

Jeep 2.7 diesel offroad viti 2001 170mij km me RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:24 ,

JEEP CHEROKE 3.7 BENZIN &PLIN

4 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:17 ,

PER JEEP LLAREDO-SHTOPA.FARA.PASQYRE.AMERTIZERA

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 00:17 ,

OFFROAD - HELLA RALLY 3003

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Korr 19:11 ,

Jeep Grand cherokee 2005 full opsion

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Korr 20:41 ,

Dacia Logan 1.9 Diesel

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 22:03 ,

Shes jeep cheroke 2.1Dizell rks i skaduar

1 400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 19:33 ,

Jeep Grand Cheroke 3.0 CRD

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 09:50 ,

Jeep cheroke 2.5Diesel

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 14:46 ,

Shitet jeep grand chereoke

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 09:19 ,

jeep cheroke

3 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 17:51 ,

Jeep grand cheroke

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 19:53 ,

Shes Jeep cheroke 2.8 dizel 4x4 funksion

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 13:34 ,

Jeep grand cheroke .1 vit regjistrim

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Shk 22:15 ,

jeep grand cheroke

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 18:19 ,

Jeep Cheroke Limited CRD 2.8

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 17:44 ,

Jeep Cheroke

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 14:53 ,

JEEP LIMITED 4x4 98mi km

1 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Nën 18:44 ,

Jeep Cherokee

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Sht 18:39 ,

Shiten dritat lled per jeep

70 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Gush 16:42 ,

Jeep Grand Cheroke

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Gush 12:23 ,

shes jeep gjendje tmire 2.5dizel

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Korr 12:00 ,

Shes jeep Grand cheroke ne gjende pefekte 3.1Dizel

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 14:23 ,

Jeep Cherokee

900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Maj 22:35 ,

Jeep cheroke

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 20:03 ,

Jeep cheroke

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 09:01 ,

Rent a Car vetura te ndryshme në sherbim 24/7

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Pri 23:40 ,

Shitet

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Pri 16:27 ,

Jeep Grand Cheroke

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 15:27 ,

Uuu Shittt Jeep Grand Cheroke 4.7 Benzin

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 16:18 ,

Jeep 2.8

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Shk 16:18 ,

Jeep 2.8

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Shk 17:46 ,

Jeep cheroke 3.1 Disel

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 12:22 ,

Jeep Cherokee dizel

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Jan 21:17 ,

Jeep Grand Cheroke 3.0 dizell 58.000km

33 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
26 Dhj 19:31 ,

jeep cheroke

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Në fillim