Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ka per - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ka per , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ka per Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 23:22
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

GASONJERE NË ULPIANË

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online Shitësit të Besuar

Sot 23:34 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Leshohet banesa+Garazha me qira ne F.Kosove

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 23:34 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes me qera per zyre Ulpiane 170E rruga kryesore

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
Sot 23:34 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes me qera ne rrugen B me Termokos 300E

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Sot 23:34 Banesa  ·  Prishtinë

Kati i shtepis me qera ne Tophane 160E

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 23:34 Banesa  ·  Prishtinë

Banes me qera 2DhGjumi me Termokos dhe Garazhe ne rrugen B

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 23:34 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shitet Banes 2 dhomshe kati 4 me Flet Poseduse

35 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 23:34 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banese me qera te Rruga C

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:34 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtepi me Qira ne Emshir te Kompleksi Dardha

3 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
Sot 23:34 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Shitet Banesa ne Arberi Afer Conadit

1 300 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 23:34 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Penthouse ne Shitje ne Kalabri(Emshir)

Numri i dhomave: 6
Shitësit të Besuar
Sot 23:34 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Ofrohet per shitje banesa tek Linda Premium-90m2

1 300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 23:34
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Ofrohet me Qira / Shitje Banesa 110m2 te Mati 1 !

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:34
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

BANESË 2+1 NË RRUGËN C

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:34
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

BANESË 2+1 NË ULPIANË

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:34
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Zyre me qira ne Qender 500 euro !DELTA

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:34
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Fushë Kosovë

BANESË 1+1 NË FUSHË KOSOVË

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:34
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

BANESË 2+1 NË RRUGËN B

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:34
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

BANESË 1+1 NË MATIN 1

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:34
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesa 130m2 kati 6 te PUHIZA 2 mbrapa QKUK objekti D

1 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
Sot 23:34
Linku:
Shitore Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Prishtinë

Zyre 450m2 me qira Ne Pejton

4 100 EUR / muaj

Online Shitësit të Besuar
Sot 23:34
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë moderne 160m2 me qira në Arbëri

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:34
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

GASONJERE NË QENDËR

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ka per | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Ka per Ka per gjellera

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione