Kabriolet | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kabriolet,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kabriolet Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

10 Maj 17:56 ,

Mercedes slk kabriolet 2012.140.000 km.

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Maj 14:00 ,

Land rover - Freelander

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 11:23 ,

Bmw Z4 2.0benzin Kabriolet

7 900 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Maj 10:22 ,

Golf 1 kabriolet

5 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 00:38 ,

Shes vetur

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Maj 12:54 ,

PEUGEOT 206 KABRIOLET 2003

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 14:28 ,

Toyota 4x4

4 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Pri 10:23 ,

OPEL ASTRA-KABRIOLET-1,8-(16V) AUTOMAT

8 988 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Pri 21:48 ,

Opel Astra 2.0 Dizell Rks 10 Muaj

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Pri 21:56 ,

Opel Astra 2.0 Dizell Rks 10Muaj

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Pri 16:03 ,

Shitet opel Astra 2.0 Dizel Rks 10 Muaj

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 11:19 ,

Audi A5 Kabrio full extra

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Pri 08:37 ,

Golf 6 2013 Kabriolet

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 16:37 ,

Opel

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 20:48 ,

shitet renaulti 19 kabriolet 1.8 benzin rks i skaduar

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Pri 15:27 ,

Pezho 307 kabriolet

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 09:56 ,

Pezho 307 kabriolet

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 19:58 ,

Shes pezho kabriolet

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 04:37 ,

MERCEDES E250 KABRIOLET

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Mar 18:43 ,

Shes Nissan 100NX

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 20:44 ,

JEEP WRANGLER

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Mar 09:36 ,

Peugeot 206 cc, disel 1.6,,ndrrim me Caddy,T4,gjip..

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 12:21 ,

Shitet Smart Fortwo kabrio

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Shk 11:45 ,

Reno megana

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 11:21 ,

SHITET RENO TWINGO 2001

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 11:12 ,

fiat abarth

20 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Jan 12:57 ,

Fiat punto kabriolet

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Jan 02:29 ,

Shes

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 17:00 ,

Smart 1000cc Automatik 1.0 benzin Kabriolet ��

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Dhj 10:23 ,

Golf 4

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 23:01 ,

Bmw E46 323ci Kabriolet

7 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Dhj 21:38 ,

Volvo C70 viti 2008

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Nën 06:31 ,

Anglez Audi A4 1.8T S-Line Automatik Karbiolet Anglez

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
19 Nën 18:22 ,

Audi a5

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 18:08 ,

Audi A5

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 15:42 ,

smart brabus kabriolet

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Nën 02:51 ,

VOLKSWAGEN EOS 2.0 TDI KABRIOLET

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Nën 22:21 ,

shes smartin apo drroj 600kubik

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Nën 08:07 ,

shitet smart 600kubik benzin

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Tet 10:17 ,

Golf 3

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 13:36 ,

Audi A4 Kabriolet

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Tet 10:47 ,

Golf 4 cabriolet 2000 Rks

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Tet 18:06 ,

Golf 3 1.9 TDI

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Tet 12:09 ,

Shitet Opel Tigra

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Tet 10:27 ,

Fiat Punto Kabriolet 1.3 Benzin-Ndrim me xhip 4x4

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kabriolet | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione