Kadett | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kadett,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kadett Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 06:23 ,

Shitet Opel Kadett 500 euro

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 22:46 ,

opel kadett

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Sht 04:26 ,

Opel Kadet- tip top sot 350 €

Histora e veturës

411 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Sht 19:33 ,

Shes opel kadett 1.6 benzin

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 03:13 ,

Opel

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 22:28 ,

Shes Opel Kadett GSI

Histora e veturës

28 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Gush 23:42 ,

shitet opel kadett E 1.6

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Qer 11:32 ,

Opel kadett 1.3 benzin

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Maj 11:14 ,

Shes

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Maj 11:04 ,

Shitet

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 11:02 ,

Shes

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Maj 13:20 ,

Opel Kadett

Histora e veturës

250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Maj 21:17 ,

Shes Opel Kadett

Histora e veturës

250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
01 Maj 09:17 ,

Opel kadett 550 euro

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 17:02 ,

Opel Kadett 1.2 1974

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Pri 15:46 ,

Opel Kadett 1.6

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Mar 09:56 ,

Opel Kadett 1.4

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Mar 20:00 ,

U shit -Opel Kadett

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 15:25 ,

Shitet Opel Kadett Karavan

Histora e veturës

330 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Mar 18:57 ,

Shitet vetura

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Shk 13:25 ,

Opel kadett

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
19 Shk 08:47 ,

Opel Kadet 2.0 16v GSI

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Shk 01:03 ,

Opel Kadett

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Shk 14:52 ,

Kadett

Histora e veturës

350 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Shk 21:39 ,

Kadett 116000 km me liber te servisit

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Jan 15:34 ,

Opel Kadett E 1.3i

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 10:39 ,

Kaddet 1.3 Benzin

Histora e veturës

299 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Jan 14:21 ,

Opel Kadett

Histora e veturës

400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 15:10 ,

Opel Kadett 1.7 Dizell Fabrikisht

Histora e veturës

590 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 10:56 ,

Opel kadett

Histora e veturës

400 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 19:59 ,

urgjent

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Dhj 01:17 ,

Shitet

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Dhj 09:45 ,

Opel kadett

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 19:22 ,

Opel kadett

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Nën 10:36 ,

Shes ndrroj Opel Kadett 1.7 gj

Histora e veturës

650 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Nën 14:28 ,

Opel kadett 1.7d

Histora e veturës

650 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Nën 12:05 ,

Opel Kadett benzin 1.3 Rks

Histora e veturës

320 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 23:44 ,

Opel Kadett Benzine 1.3 Gjendje perfekte

Histora e veturës

320 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Tet 09:45 ,

opel kadett

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Tet 18:25 ,

Opel Kadett Coupe

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Tet 12:34 ,

Opel Kadett benzin

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Sht 18:05 ,

Opell Kadett 1,4 Benzin

Histora e veturës

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 10:12 ,

Opel kadett 1.7 D

Histora e veturës

250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 16:49 ,

Opel Kadett benzin

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kadett | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • kadett në kategorinë Vetura | BMW
  • Kadett në kategorinë Pajisje Audio
  • Kadett në kategorinë Shtëpi dhe familje
  • Kadett në kategorinë Vetura | Opel
  • Kadett në kategorinë Aksesorë dhe Orë
  • Kadett d në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Kadettt në kategorinë All Category

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione