Kafez | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

14 Mar 16:23 ,

Pekinez

100 EUR

29 Pri 20:20 ,

Kafez qymez

450 EUR

Në fillim