Kafsh | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

16 Jan 21:11 ,

kafsh shtepiake

38 EUR

16 Jan 21:11 ,

kafsh shtepiake

38 EUR

16 Jan 21:11 ,

kafsh shtepiake

38 EUR

16 Jan 21:05 ,

Chevrolet 2.0cdti

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Jan 15:46 ,

kafsh shtepiake

38 EUR

14 Jan 21:10 ,

Passat DSG 2.0TDI

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim