Kalda | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


25 Jan 16:51 ,

Banesa 64m2 me qira ne Arberi - Dragodan

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
25 Jan 16:05 ,

Banesa 110m2 me qira ne Arberi - Dragodan

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
25 Jan 14:48 ,

Banesa 60m2 me qira te Sllovenia Sport

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
25 Jan 12:30 ,

Banesa 120m2 me qira ne Qender

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
25 Jan 11:37 ,

Banesa 110m2 me qira te Muhaxheret

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
25 Jan 11:29 ,

Banesa 95m2 me qira te Parku I Qytetit

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Jan 19:46 ,

Kalda me pelet

700 EUR Price Reduced

21 Jan 15:22 ,

❗HILTI❗

210 EUR Price Reduced

20 Jan 14:19 ,

Banesa 87m2 me qira te Mati 1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
20 Jan 13:18 ,

Shtepi 200m2 me qira ne Qender

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
19 Jan 21:40 ,

Banesa 90m2 me qira te Muhaxheret

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
19 Jan 19:02 ,

Banesa 104m2 ne shitje ne Qender

1 500 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Jan 14:26 ,

Banesa 95m2 me qira te Mati 1

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Jan 12:39 ,

Banesa 120m2 me qira ne Arberi - Dragodan

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
18 Jan 22:22 ,

Banesa 110m2 me qira te Sllovenia Sport

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
18 Jan 20:49 ,

Banesa 90m2 me qira ne Tophane

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
18 Jan 20:19 ,

Garsoniere 41m2 ne shitje ne Kalabri

38 000 EUR

Numri i dhomave: 1
18 Jan 19:35 ,

Banesa 96m2 me qira te Muhaxheret

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

  • kalda në kategorinë Të tjera
  • kaldaja në kategorinë Kafshë në fermë
  • Kalda në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Kalda në kategorinë Ngrohës dhe Klima
  • kaldaja në kategorinë All Category
  • Kalda në kategorinë All Category
  • Kaldaja në kategorinë Të tjera
  • KALDAJA në kategorinë Shtëpi dhe familje
  • kaldaj në kategorinë All Category
  • Kalda në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake

Në fillim