Kali | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

29 Sht 20:38 ,

Kali

400 EUR

15 Sht 17:52 ,

Kali

1 EUR

09 Sht 17:02 ,

Kali allgj

550 EUR

05 Gush 02:55 ,

Kali

450 EUR

03 Gush 21:21 ,

Kali i shales

3 500 EUR

29 Korr 17:02 ,

Kali

1 750 EUR


  • Kali në kategorinë All Category
  • kali në kategorinë Kafshë në fermë
  • Kali në kategorinë Kafshë në fermë
  • Kali në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • Kali në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • Kali në kategorinë Kafshë në fermë
  • kali në kategorinë Peshqi dhe akuarium
  • Kali në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Kali në kategorinë Makina
  • Kali në kategorinë Të tjera

Në fillim