Kamer | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kamer,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kamer Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 00:23
Linku:
,

Mercedes Benz Vito 315 CDI 150HP Automatike

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Sot 12:24 ,

Audi A6 full paisje

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:08 ,

VW TOURAN 1.4 TSI DSG

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:52 Shitorja ,

Porsche Panamera 3.0D Face Lift Viti 2014 Me Dogan

Histora e veturës

44 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:47 ,

BMW X6 3.5 D X DRIVE RKS AUTOMATIK FULL EKSTRA - 09

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:39 ,

Nissan Navara D40

Histora e veturës

9 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:31 ,

VW Tiguan 2.0 TDI AUTOMATIK 2013������

Histora e veturës

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:27 ,

VW Golf 6 Plus DSG Full Extra Ne Gjendje Perfekte

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:34 Shitorja ,

Bmw 520 D AUTOMATIK

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:05 ,

BMW X6 35d

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:55 Shitorja ,

Jaguar XE

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 09:45 ,

SHITET AUDI Q5 2.0TDI QUATTRO AUTOMATIK 2011

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 ,

Touran cross 2.0 TDI DSG full extra 7 ulse

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:31 ,

Mercedes E 300 CDI Avangarde full extra

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:30 ,

Citoren C4 1.6 blu hdi Automatik me dogan prej Zvicr

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:00 ,

BMW X5 M50d X-drive 381PS

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:28 ,

Xhip. Gjip. 4×4. Vetur Landrover . Dizel 2.0. Klim

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:28 ,

Audi A6 3.0-TDI Matrix S-line

Histora e veturës

24 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:27 ,

Bmw 530 GT XDrive 2012

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:38 ,

1,9 2007 6200 shum i rujtur 5ulse

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kamer | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione