Kamion man | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 15:24 ,

***E SHITUR*** Toyota Hilux, Turbo

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 15:05 ,

Toyota Land Cruiser

9 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: > 500 000
Dje 14:49 ,

TOYOTA LANDCRUISER

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

  • Kamion man në kategorinë All Category
  • Kamion man në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Kamion man në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Kamion man në kategorinë All Category
  • kamion man në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Kamion man në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • kamion man në kategorinë Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
  • Kamion man në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Kamion man në kategorinë Makina ndërtimi
  • Kamion man në kategorinë All Category

Në fillim