Kamionet | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 23:42 ,

Ml 320 4 Matic - Rks

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:18 ,

BLEJM VETURA RKS CH DE AKSIDENT DEFEKT AUTO24h����

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:31 ,

Opel Vivaro 2.5 Dizel 2007 pa dogan

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:23 ,

VW CADDY 2011 AUTOMATIK-DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:22 ,

VW CADDY MAXI ME 5 ULSE

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:22 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:21 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:20 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim