Kamionet iveco | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 16:49 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI DUPLLAK FRIGO-32 ME DOGAN 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:49 ,

Mercedes Sprinter 413CDI DUPLLAK KORP 13.4M 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:23 ,

Caddy 1.9 TDI viti 26.12.2009 prej Gjermanis

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:27 ,

Audi A7 3.0 tdi Quattro S-line vp 2011 regjistrim

20 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 08:51 ,

Shitet passat B7 2.0 4 motion 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 16:39 ,

iveco deily 35-10 td. kamionet pjes

999 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
04 Sht 15:52 ,

Kamionet wv t5 iardhur nga zh 139000kmh

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim