Kamioneta | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kamioneta,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kamioneta Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:26 ,

Mercedes kamionet 207

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:53 ,

Shitet kamioneta t2

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 07:40 ,

Ford Transit 93

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
23 Sht 23:40 ,

BLEj vetura pa dogan "auto dobreva"

Histora e veturës

46 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 23:38 ,

Blej te gjitha llojet e veturave "dobreva" 100-500

Histora e veturës

300 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 19:13 ,

Shitet Kamioneta Mercedes-Benz 308D

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 01:33 ,

Kamioneta ne shitje

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
18 Sht 10:42 ,

Vw lt 35 me dogan

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 19:33 ,

Kamionet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Sht 23:52 ,

Mercedes 512D- bejm nderrime

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Sht 16:53 ,

Shtet kamioneta ,kambi

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 11:24 ,

Volkswagen Crafter me dy dyer

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 15:34 ,

Kamionet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Sht 09:38 ,

Kamionetë

3 850 EUR

03 Sht 13:32 ,

Shitet kamioneta

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Sht 20:18 ,

kamionet

3 200 EUR

31 Gush 16:17 ,

Shitet kamioneta T4

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 15:50 ,

Kamionet IVECO 2007 me Lift

Histora e veturës

15 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Gush 18:03 ,

Shitet kamioneta T4 2.5 benzim plin bej ndrim me pikap

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Gush 16:09 ,

Kamionet

23 Gush 11:42 ,

Kamionet Mercedes 310

Histora e veturës

830 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 16:09 ,

Q.Guri-shitet kamjoneta-ose ndrrohet

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 13:03 ,

Kamionet T4

12 Gush 13:03 ,

Kamionet T4

10 Gush 18:13 ,

Shitet Kamioneta T4 Volkswagen

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kamioneta | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione