Kamioneta | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 20:10 ,

Shitet kombi VW T3 T2

800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:53 ,

Shitet kamioneta

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:08 ,

Kamionet t4

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:15 ,

Fasada suvatim knauf glet etj... bojm kompenzim

6 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:46 ,

Shitet kamioneta

5 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:19 ,

Vw T3 , 1.9 D , 4x4

7 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 20:39 ,

Blej te gjitha llojet e veturave "dobreva" 100-500

300 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Jan 09:45 ,

Shitet kamioneta t2

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 15:20 ,

Citroen Jumper 2.5 TDI 35L

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Jan 14:35 ,

Kamioneta me kran

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Jan 20:12 ,

BLEj vetura pa dogan "auto dobreva"

46 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 12:48 ,

Shitet kamioneta

5 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 21:38 ,

Shitet kamioneta

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Jan 15:39 ,

Shitet kamioneta

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 10:59 ,

Shitet kamioneta 2.5td pa.dogan

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Jan 14:23 ,

Shitet kamioneta

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 23:27 ,

Shes pjes per fiat dukato ose komplet 2.5

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Jan 16:45 ,

Shitet kamioneta

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 14:16 ,

Shitet kamioneta

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 21:09 ,

Mercedes 512D- nderrim me caddy pikap

3 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 13:35 ,

Shitet kamioneta

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 15:03 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI 2011 i ardhur nga zvicrra

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 13:18 ,

Shitet kamioneta

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 11:09 ,

Shitet kamioneta Renault

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 11:35 ,

Shitet kamioneta

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 13:33 ,

Shitet kamioneta

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 13:33 ,

Shitet kamioneta

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

  • Kamioneta në kategorinë All Category
  • Kamioneta në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Kamioneta në kategorinë Vetura
  • Kamioneta në kategorinë Vetura
  • KAMIONETA në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • KAMIONETA në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Kamioneta në kategorinë Makina
  • KAMIONETA në kategorinë Vetura
  • kamioneta në kategorinë Makina
  • Kamioneta në kategorinë Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes

Në fillim