Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kamjonet t5 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kamjonet t5 ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kamjonet t5 Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:28 Vetura , Prishtinë

Minibus Renault Master 2.8 20ULSE ME KLIM DOGAN 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:32 Vetura , Prishtinë

Shitet caddy 2.0 sdi pa dogan 2008 klim

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:44 Vetura , Prishtinë

Shes hebebinen 12V per komba e ardhur nga zvicrra

950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:41 Vetura , Prishtinë

Iveco Daily 35S11 2.3 HPI MAXI ME DOGAN 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:41 Vetura , Prishtinë

MAN TGL 8.150 SHLEP AUTOMATIK KLIM ME DOGAN 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:40 Vetura , Prishtinë

Mercedes Sprinter 213 CDI ME DOGAN 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:08 Makina dhe Vegla , Dardanë

Mjete per kopsht

1 EUR

20 Mar 21:35 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI 2008 RKS 4 muj

3 600 EUR

28 Shk 12:12 Vetura , Gjilan

Audi A3 2.0

11 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 19:48 Vetura , Prizren

kamjonet T 5

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 11:06 Vetura , Prizren

Fellne R 16 .me.5.shtrafa.per audi vw etj

130 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Gush 16:34 Vetura , Pejë

vw t5 transporter 1.9 me klim 220.000km

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 09:40 Vetura , Prizren

U shit u shit Flm flm nga baba abi 11000 €

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 09:05 Vetura , Prizren

Jan shit

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 08:44 Vetura , Prizren

Jan....shitt

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 12:25 Vetura , Ferizaj

Kamionet VW T5 AUTOMATIK Sapo Ardhur nga zvicra

6 222 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 16:51 Vetura , Ferizaj

Shes Kamionet VW T5 AUTOMATIK Sapo ardhur nga zh

6 779 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 17:17 Vetura , Gjakovë

Citroen c4 Picasso 2013 Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Shk 23:01 Vetura , Prishtinë

Shitet vw t4 2.5 tdi targa te huaja me dogan 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Jan 17:16 Vetura , Ferizaj

t5

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Nën 19:16 Vetura , Gjakovë

VW T5

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Nën 17:19 Vetura , Skenderaj

uuuu shitttt flm merrjep

1 499 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Gush 13:01 Vetura , Viti

T5 Kamjonet me 6 ulse 1.9 TDI

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Gush 22:18 Vetura , Prishtinë

Mercedes ML270 manual flm u shiiiiiiit

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kamjonet t5 | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione