Kamping | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 22:32 ,

Rocky 2.8 TDI, 140mi klm te garantuara

3 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Dhj 16:34 ,

Kombi Peuegot Boxer TipTop

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Dhj 16:33 ,

Kombi Peuegot Boxer Tip Top mundesi ndrrimi

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 20:21 ,

Villat Bora

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
28 Korr 12:23 ,

Me qera per udhetime private on-off road

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Korr 13:47 ,

tenda per kamping

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Pri 16:58 ,

Shiter

1 700 EUR

20 Nën 19:48 ,

Shitete Volkswagen T4 Kombi edhe per kamping

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 14:26 ,

Shitete Volkswagen T4 Kombi edhe per kamping

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 00:48 ,

shes ose ndroj gjipin mitcubishi (hundai) galloper

4 950 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999


Në fillim