Kapriata | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

05 Shk 17:10 ,

fusha me kapriata hekuri

Numri i dhomave: 2
23 Maj 20:09 ,

Gilindera

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999


Në fillim