Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Karaseri golf 6 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Makina , 50

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Karaseri golf 6,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Karaseri golf 6 Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:04 Vetura , Mitrovicë

Golf 2.0 tdi manual 6 shpejci 140ps

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 17:32 Vetura , Prishtinë

Golf 6 1.6 Tdi 2012 AUTOMATIK ME DOGAN

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:10 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 5 2.0 TDI 103 KW - 6 SHPEJTSI - FULL EKSTRA - 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 04:24 Vetura , Prishtinë

Golf 6 1.6 TDI AUTOMATIK 2012 me DOGAN

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 21:06 Vetura , Prishtinë

Shes Golf 3 1.9tdi me Rks

12 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 22:20 Vetura , Vushtrri

GOLF 6 VITI 2010 RKS 10 MUAJ MANUAL

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 22:20 Vetura , Vushtrri

GOLF 6+ VITI 2009 RKS 10 MUAJ DIESEL 1.6 TDI

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 22:20 Vetura , Vushtrri

GOLF 6 VITI 2010 RKS DIESEL 1.6 TDI

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 22:20 Vetura , Vushtrri

GOLF 6 VITI 2009 DIESEL 2.0 TDI RKS 7 MUAJ

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Gush 19:42 Vetura , Gjakovë

golf 5 1.9 TDI Viti 2004 model 2005

55 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Korr 23:34 Vetura , Drenas

peugeot 207 viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 22:53 Vetura , Vushtrri

GOLF 6 DIESEL VITI 2011 RKS 1 VIT

7 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 06:52 Vetura , Kastriot

GOLF-2(REGJ-06.08.2022)

1 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Qer 14:30 Vetura , Prishtinë

Shes golf 1,6 dizell mini turbo rks 6 muj

1 080 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Qer 13:13 Vetura , Besianë

Shes golf 1,6 dizell mini turbo rks 6 muj

1 080 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 16:33 Vetura , Prizren

Shes Golf 5. TDI 2.0, 2004 Manual 6 shpejtsi

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Dhj 10:52 Vetura , Prishtinë

golf 3 1.4 benzin pa dogan

380 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Nën 16:57 Vetura , Prishtinë

Golf 3 1.9 dizell fabrikisht viti 1995

1 250 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Korr 19:00 Vetura , Prishtinë

Blejm te gjitha veturat aksident, karaseri demtuar

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 19:41 Vetura , Prishtinë

Fiat Punto diesel 1.9jtd ne gjendje shum te mir te

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 18:41 Vetura , Prishtinë

Fiat Punto diesel 1.9jtd me regjistrim

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 09:59 Vetura , Prishtinë

Fiat Punto diesel 1.9jtd me regjistrim

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 09:59 Vetura , Prishtinë

Fiat Punto diesel 1.9jtd me regjistrim

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 09:51 Vetura , Prishtinë

Fiat Punto diesel 1.9jtd me regjistrim

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 02:18 Vetura , Prishtinë

Golf 3 1.4 benzin rks 6 muj u shit flmmmmmmmmmm

1 350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 18:15 Vetura , Prishtinë

Golf 2 1.6 Dizell rks 6 muj viti 88 u shit flmmmmm

750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 14:40 Vetura , Prishtinë

shes golf 1.9 tdi ne xhendje te shkrlqyer

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 13:55 Vetura , Prishtinë

IVECO KIPERASH TIP TOP

2 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 20:50 Vetura , Besianë

Golf 6 2.0 tdi 110ps

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Qer 10:50 Vetura , Gjilan

Pasat 3C DSG - ndrrim me golf 6

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 00:51 Vetura , Kastriot

Shes Golf 3 Dizell 1.9 Fabrikisht 6 muj Rks

1 750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Pri 20:43 Vetura , Prishtinë

She's Golf 2 1,6 Dizel Viti 87 Rks tele 045658221

550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Mar 09:23 Vetura , Vushtrri

Golf 6 Viti 2009 2.0 Diesel Rks 6 Muaj

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 18:50 Vetura , Vushtrri

Golf 5 Diesel Viti 2004 Rks 6 Muaj Diesel

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 18:39 Vetura , Vushtrri

Golf 6 Diesel 2.0 Viti 2009 Rks 7 Muaj Manual

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Sht 13:19 Vetura , Besianë

Golf 2 Disel extra i rujt v.p 90 RKS 6 muj

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 23:29 Vetura , Besianë

Shitet urgjendddd

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Maj 15:12 Vetura , Vushtrri

Golf 5 1.9TDI 6-shpejtsi

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 11:09 Vetura , Mitrovicë

Shes golf

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 20:25 Vetura , Vushtrri

U shit nga as arsoni flm merrjep

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Dhj 22:42 Vetura , Vushtrri

Shes ndrroj golf 6 dizel viti 2009 rks 3 muaj

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 13:08 Vetura , Prishtinë

Opel Insignia 2.0 CDTI 160 PS

12 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 13:07 Vetura , Prishtinë

Audi A4 2.7 TDI 2008 3X S Line

14 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Pri 19:47 Vetura , Vushtrri

Shes ndrroj golf 5 rks viti 2005 1.9 Gti-Tdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 17:01 Vetura , Lipjan

VW Golf 3 dizel -93

2 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 19:13 Vetura , Prishtinë

Golf 2 GTI U Shitttt Flm Merrjep

2 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 20:23 Vetura , Mitrovicë

Golf 2 1.6 disel

900 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Karaseri golf 6 | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione