Karrika | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 13:23
Linku:
,

BMW F20 118D 2017 LCI Facelift M Packet Automatik

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 22:12 ,

AUDI a6 3.0 S-LINE 1VIT REGJISRIM 1 PRONAR 2 QELSA

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:11 ,

Audi A4 2012 Ndrim i mundshem

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim