Karrika per zyre | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 13:22 ,

Komod 65 cm

140 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:15 ,

Mercedes S350 4MATIC AMG

41 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim