Kauqa | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 19:12 ,

Shes ndrroj golf 6 2.0 tdi 140 ps rks 1 vit

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:36 ,

shes disa produkte nga gjermania lir

2 900 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 00:35 ,

Jap me QERA banes te Hotel Sirius Sllovenia Sport

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2


Në fillim