Kerra | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

06 Tet 11:54 ,

Mercedes Benz 320

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 11:42 ,

Dodge charger wetem whatcapp

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
23 Mar 20:08 ,

vektra A

1 150 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Mar 16:30 ,

opell vektra a

1 199 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Shk 09:07 ,

Citroen

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 20:24 ,

Shitet banesa

Numri i dhomave: 4
19 Maj 18:13 ,

100

100 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Sht 11:16 ,

Shes veturen Peugeot 307 Hdi 1.6 Dizell viti 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Sht 15:32 ,

Shitet audi 80

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Sht 09:32 ,

sepse

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Korr 17:31 ,

shes veturen Wolsvagen Tiguan

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Korr 10:13 ,

eferta pertoke

800 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Korr 16:23 ,

Smart For Two benzin

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 19:30 ,

Golf 2 1.7 turbo diesel

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 00:38 ,

Golf 2

1 700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Jan 13:26 ,

Kia 1.9 dizell

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Dhj 10:58 ,

Dacia logan 1.6 MFSI 2005

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim