Kiper | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Dje 22:13 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:13 ,

Opel Combo 1.7 DTI 2004 me dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:08 ,

Shitet kamjoneta citroen kiper

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:14 ,

vw golf 6 2.0 TDI-MATCH-viti 2012

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:14 ,

Opel Astra J 1.7 CDTI dizell viti 2012-me doganë

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:37 ,

Shitet Kamjoni Mercedes Me Kiper

4 800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

  • Kiper në kategorinë All Category
  • kiper në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Kiper në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • kiper në kategorinë Vetura
  • Kiper në kategorinë Makina
  • Kiper në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Kiper në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • kiper në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Kiper në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Kiper në kategorinë Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes

Në fillim