Kodrina | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Vendbanime , 58
Makina , 1
Të tjera , 1
Sot 10:25 ,

BANESAT 81, 67, 82m2,,KODRINA" PRISHTINË

820 EUR

Numri i dhomave: 4
12 Gush 12:56 ,

Objekti me qera ne Rrethin e Matit

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
05 Korr 22:00 ,

BANES DUPLEX NE LAGJEN KODRINA

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
05 Korr 17:59 ,

BANES DUPLEX NE LAGJEN KODRINA

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
05 Korr 13:56 ,

BANES DUPLEX LAGJA KODRINA PRISHTINE

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
04 Korr 11:26 ,

BANED DUPLEX NE LAGJEN KODRINA PRISHTINE

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
03 Korr 20:50 ,

BANES DUPLEX NE LAGJEN KODRINA

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
03 Korr 18:28 ,

BANES DUPLEX NE LAGJEN KODRINA

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
03 Korr 16:08 ,

BANES DUPLEX NE LAGJEN KODRINA

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
03 Korr 15:26 ,

SHITET BANESA DUPLEX 70m2 KODRINA TREGTIA

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
03 Korr 14:57 ,

BANES DUPLEX NE LAGJEN KODRINA

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
02 Korr 23:28 ,

BANES DUPLEX 70m2 PRISHTINE KODRINA

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
02 Korr 17:59 ,

BANES DUPLEX NE LAGJEN KODRINA

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
02 Korr 16:57 ,

BANES DUPLEX NE LAGJEN KODRINA

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
02 Korr 01:30 ,

BANES DUPLEX 70m2 ne lagjen e re KODRINA

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
01 Korr 20:09 ,

Duplex Banes , LAGJJA KODRINA - Prishtine

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
01 Korr 18:40 ,

BANES DUPLEX NE LAGJEN KODRINA

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
22 Qer 15:44 ,

Shes

650 EUR

Numri i dhomave: 3
16 Qer 11:22 ,

Urgjentisht!

Numri i dhomave: 3
21 Maj 09:38 Agjent për shitje të pronës ,

Banese ne shitje

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
21 Qer 21:17 ,

Shitet xhipi per kodrina-male

4 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999


Në fillim