Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Komb | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Komb,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Komb Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 12:28 Vetura , Prishtinë

Minibus Renault Master 2.8 20ULSE ME KLIM DOGAN 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:44 Vetura , Prishtinë

Shes hebebinen 12V per komba e ardhur nga zvicrra

950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:41 Vetura , Prishtinë

Iveco Daily 35S11 2.3 HPI MAXI ME DOGAN 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:41 Vetura , Prishtinë

MAN TGL 8.150 SHLEP AUTOMATIK KLIM ME DOGAN 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:40 Vetura , Prishtinë

Mercedes Sprinter 213 CDI ME DOGAN 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 09:20 Vetura , Drenas

Shes kombin T5

4 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Tet 23:37 Vetura , Klinë

Vw T6

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Tet 19:39 Vetura , Prishtinë

Dodge journey nxemje/uji

8 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 00:12 Vetura , Mitrovicë

Komb

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 23:50 Vetura , Ferizaj

Wolsfagen

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Maj 00:55 Vetura , Prizren

Shes/Ndrroj Komb t4

2 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 19:58 Vetura , Prizren

Shes/ndrroj Komb t4 2.5 disel

2 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 16:03 Banesa , Prishtinë

Gasonjere me qira ne Qender Prishtines mbrapa teatrit komb

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
11 Shk 17:39 Vetura , Prishtinë

Nissan InterStar 2.5 TDI XXL MAXI 188.000 Km �������� 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Sht 07:40 Vetura , Klinë

Ford Transit 93

Viti: 1993
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
21 Qer 19:01 Vetura , Skenderaj

KOMB

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 17:17 Vetura , Gjakovë

Citroen c4 Picasso 2013 Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 00:35 Vetura , Malishevë

Renault Trafik 2.0 2014 .Ndërrim

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Mar 16:46 Vetura , Deçan

Shitet

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Jan 14:30 Vetura , Drenas

U shit flm merrjep ��

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Jan 19:46 Vetura , Gjilan

Shitet komb busi

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Dhj 11:16 Vetura , Klinë

Komb

2 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 09:32 Vetura , Gjilan

komb vwi lt35 urgjent

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Sht 11:36 Vetura , Ferizaj

Komb

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Sht 21:16 Vetura , Drenas

Shes matorr menjaq t4 1.9 per komb

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Gush 15:42 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Lagjen Qender, prapa Teatrit Komb

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
24 Gush 21:08 Vetura , Drenas

Shes komb T5 me frigo

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Korr 21:45 Punë Të tjera , Prishtinë

Me Gur.

04 Korr 21:09 Vetura , Drenas

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Korr 21:58 Vetura , Drenas

Bmw 730d

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Qer 23:18 Vetura , Pejë

Kombi T2 1,9

1 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Qer 23:56 Vetura , Drenas

Bmw 730

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Qer 16:54 Vetura , Gjilan

Komb Nissan

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 17:12 Vetura , Prizren

Komb ford

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 16:11 Vetura , Prizren

Fellga per MERCEDES .VW PASAT Golf etj.urgjend

45 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Mar 13:09 Vetura , Pejë

Komb T2 1.7

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 21:09 Vetura , Drenas

Shitet ford transit

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Dhj 23:53 Vetura , Vushtrri

Kombi te punes

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Komb | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione