Kombi t2 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 17:42 ,

Vw T3 , 1.9 D , 4x4

7 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:22 ,

Shitet shtepija ne prizeren me 4 ari oborr

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:37 ,

Shes.llaptop.HP. n.gjendje.t.mir...baj.ndrrim.

70 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:29 ,

Pjes per mercedes.2.5 dizell dizne kry t mororrit

20 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:36 ,

Renault Kangoo 1.5 DCI 80 Pa Dogan ��������

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 20:11 ,

shitet kombi t2 t3 t4

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Dhj 18:14 ,

Kombi T2-T3 1.6 Dizell RKS deri 20.09.2021

889 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Dhj 13:11 ,

Menjaq.4.shpejtsi per komba t2.t3.gjendje t mir

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Dhj 13:09 ,

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Dhj 13:06 ,

Menjaq.5.shpejtsi.per BENX .190.200.250.300.c klas

50 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Dhj 13:05 ,

Kry.t.motorrit.(hidro).per.1.6 dizell...VW...AUDI.

60 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Dhj 13:04 ,

Menjaq.5.shpejtsi.gollf.1.2.3.gjeta.venta.seat.etj

50 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Dhj 12:59 ,

Shes pjes per mercedes 124.200sh.250sh.300sh

15 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Dhj 12:56 ,

Diferencjall.i.thjesht.mercedes 124.200.250.300.

30 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Dhj 12:54 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.124. 200.sh.250.sh 300.sh

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Dhj 12:51 ,

Kry.t.vollanit.hidraulik.per.mercedes.124.190.250

30 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Dhj 12:43 ,

Mask.per. gollf.2..gjeta.jetta.drita katror

25 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Dhj 13:21 ,

Llanjak.per.gollf 2.gjeta.pasat.etj.dizell.benxin

30 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Dhj 13:20 ,

LLanjaka t motorri per mercedes 124.190.200.250sh

30 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 13:33 ,

T2 Kombi

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Nën 21:39 ,

Kombi t2 t3

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Nën 20:41 ,

Ushit ushit. Flm t2 t3 t4 dizell 1.9

1 350 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Nën 14:31 ,

Shitet kombi t2 1.9

760 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Nën 10:08 ,

Shitet Kombi T2

16 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 17:15 ,

SHITET

1 400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Nën 09:32 ,

Shitet

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 18:47 ,

Shes kombi T2 1.7 Dizell Fabrkisht

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Nën 18:08 ,

Kombi T2 1.9 Dizel Vp 87 Rks 8 Muj

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
12 Nën 12:50 ,

shitet kombi t2

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Nën 12:09 ,

Kombi t2

700 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 12:07 ,

Kombi t2

700 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Nën 12:03 ,

Shesh kombi t2

680 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Nën 08:06 ,

Shitet kombi t2

900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Nën 07:41 ,

KERKOJ MOTORR PER KOMBI DIZEL

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Nën 22:14 ,

Shesh kombi t2

680 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999


Në fillim