Komore | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 08:59 ,

Audi a6 Allroad 3.0tdi Rks

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:03 ,

Golf 7 Tdi BMT DSG U shit flm merrjep

12 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Tet 15:12 ,

BMW 525i 2.5

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

  • Komore në kategorinë All Category
  • KOMORE në kategorinë Vetura
  • Komore në kategorinë All Category
  • Komore në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake

Në fillim