Kompenzim | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 09:47 ,

Banes 129m2 Kat i 7 Dhoma 5 SHITET

78 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 09:42 ,

Banes te Albanika

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:41 ,

Banes te Duka Resident

Numri i dhomave: 5
Dje 19:26 ,

Shtepi Luxury house 4 rent/SALE

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
Dje 19:18 ,

Shtepi moderne / mansion

299 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 18:27 ,

Shitet Shtëpia 160m2 ne 4 ari në Milloshev

67 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Dje 16:06 ,

LINA-Shitet shtëpia me 6.5 ari (e mobiluar)Ferizaj

168 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180

Në fillim