Kompjutera | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 20:37 ,

Mercedes 190 Dizell Automatik

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:37 ,

Mercedes 190d 92 rks 6muj Urgjent

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 75 000 - 79 999


Në fillim