Kontenjer | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

21 Korr 23:18 ,

Kontenjer

2 000 EUR

08 Qer 11:11 ,

Kontenjer

2 000 EUR

08 Mar 18:26 ,

Kontenjer

2 400 EUR

07 Sht 14:45 ,

Kontenjer

1 850 EUR

15 Shk 14:29 ,

Kontenjer per zyre

1 750 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Shk 16:39 ,

Kontenjer

200 EUR

15 Korr 21:50 ,

Kontenjer

1 900 EUR Price Reduced

09 Maj 17:04 ,

Kontenjer

2 000 EURNë fillim