Kontinier | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

16 Qer 09:32 ,

Kontinier

1 100 EUR

27 Dhj 13:55 ,

Kontinier

1 000 EUR

12 Sht 23:22 ,

Kontinier zyre-qift

2 700 EURNë fillim