Kontinjer | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

11 Sht 16:18 ,

Kontinjer

400 EUR

25 Gush 18:57 ,

Shtepi e montuar

5 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
21 Korr 23:18 ,

Kontenjer

2 000 EUR

05 Pri 15:20 ,

Kontinjer

750 EUR

31 Gush 23:16 ,

Kontinjer

23 Qer 10:49 ,

Kontinjer

2 000 EUR

23 Qer 09:40 ,

Kontinjer

2 000 EUR

23 Qer 09:28 ,

Kontinjer

2 000 EUR

23 Qer 09:20 ,

Kontinjer

2 000 EURNë fillim