Kopshti | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 11:28 ,

Ofrohet PËR SHlTJE Banesë 89.86 m2

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 10:08 ,

Banes ndertim Lesna

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 20:43 ,

Banesa 80m2 me qira ne Kalabri

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
24 Sht 19:26 ,

Shtepi Luxury house 4 rent/SALE

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
24 Sht 19:18 ,

Shtepi moderne / mansion

299 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Në fillim