Kopshti | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 15:00 ,

Banes me qera ne Mat1 e mobiluar 170E me garazh

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 07:37 ,

Banesë me qera në Ulpianë

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:08 ,

Shiten Banesa tek ARSA, L. Muhaxherëve

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Dje 18:27 ,

Shtepi Luxury house 4 rent/SALE

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
Dje 18:18 ,

Shtepi moderne / mansion

299 000 EUR

Numri i dhomave: 8
24 Jan 21:36 ,

Shtepi prej 350m2 ne Prishtine

195 000 EUR

Numri i dhomave: 7
24 Jan 09:09 ,

Banes ndertim Lesna

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Jan 21:16 ,

vila/shtepi ne shitje

95 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: > 10
Në fillim