Korp | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Korp,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Korp Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 15:08 ,

Golf 4 1.9 Dizel Vp 2001 Rks

Histora e veturës

4 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:02 ,

Ford Focus 1.8 TDDI

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:42 ,

Kompleti seti per Ford Focus 1.8 tdci

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:38 ,

Shes Passat 3c 2.0TDI 1bregasni

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:52 ,

VW PASSAT 1.9TDI RKS 4 MUAJ VITI 2002

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:30 ,

Polo 2008 1.4 Diesel BLUEMOTION

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:21 ,

Shitet audi a3 ose ndrrohet.

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:49 ,

Shitet audi a 4 ose ndrrohet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:37 ,

Golf 5 2.0 tdi

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:01 ,

Shitet Opel Astra H

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:30 ,

PEUGEOT 307 DIZELL 2.0 HDI

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:30 ,

Opel astra H 1.7 Dizell 2004 e regjistruar rks

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:47 ,

Shes a clase viti 2001 1 vit regjistrim

Histora e veturës

3 180 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Qer 22:07 ,

Renault Megane Scenik 1.9 Dci 2004 Me Rks 1 Vit

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 20:53 ,

Seat Ibiza FR Ndrrim

Histora e veturës

3 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 18:22 ,

VW PASSAT 3C 2.0 TDI -06

Histora e veturës

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 16:52 ,

Seat Ibiza FR 1.9 TDI-DI Tkuqe

Histora e veturës

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 22:28 ,

Shes Veturen

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Qer 17:01 ,

GOLF 5 1.9 TDI Klimatronik-Tempomat-RKS

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 22:02 ,

Opel corsa

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Qer 13:09 ,

��❗️i SHiTUR ��

Histora e veturës

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 17:40 ,

Audi A4 2.4 v6 benzin/plin

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Korp | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Korp korpa Korp korp korpa Korpa korp Korp Korpa korp

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione