Kos | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Dje 22:47 ,

Suzuki Vitara 1.6 Turbo Diesel (4x4) TCSS

14 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 19:14 ,

vw golf 6 2.0 TDI-DSG automatik viti 2012 MATCH

10 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:14 ,

vw golf 6 1.6 TDI-MATCH-viti 2012

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:13 ,

vw golf 6 2.0 TDI-LLEDA-viti 2011 me doganë

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:12 ,

Opel Combo 1.7 DTI-dizell- ME KLIMË

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:51 ,

vw TIGUAN 2.0 TDI-DSG automatik-viti 2012

17 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 13:17 ,

Jetta-1.9TDI

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:28 ,

PEUGEOT 1007 1.4 Dizel VITI 2006 RKS 1 vit

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Tet 17:27 Agjent për shitje të pronës ,

Banese me qira

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
14 Tet 22:36 ,

Shesim


  • Kosa në kategorinë All Category
  • Kos në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • kosa në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Kos në kategorinë All Category
  • Kosa në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Kos bari në kategorinë All Category
  • Kosh në kategorinë All Category
  • kos në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Kos per bari në kategorinë All Category
  • Kos në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore

Në fillim