Kos per bari | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Dje 09:06 ,

GOLF 7 VITI 2013 i sapo Doganuar ne RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:05 ,

PEUGEOT 1007 1.4 Dizel VITI 2006 RKS 9 muaj

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 22:39 ,

Pollo 1.2 Tdi Bluemotion 2012

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 14:44 ,

Kos bari

11 Gush 14:38 ,

Kos bari

11 Gush 09:47 ,

Shitet golf 4 AUTOMATIK TDI

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 15:28 ,

Shitet BMW X6 DIESEL 3.5 RKS

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 10:46 ,

Shitet Vw Caddy 1.9 TDI 105 ps pa dogan klim

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 08:02 ,

GOLF 4 1.9 TDI VITI 2001 RKS

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Gush 15:27 ,

CADDY 2.0 SDI viti 2005 RKS 1 vit me klim

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Gush 10:41 ,

OPEL Astra J 1.7 CTDi Sportstourer ecoFLEX ����

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 10:40 ,

BMW 318D

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 15:37 ,

Blej pezho 205

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
05 Gush 14:50 ,

Kositese e barit me benzin- 4T FRANCEZE

105 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Gush 10:27 ,

Caddy 2.0 SDI viti 2005 RKS 1 vit

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 16:43 ,

Opel Combo 1.7 DTI me dogan

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 15:14 ,

Mercedes E Clas 220CDI AUTOMATIK

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Në fillim