Kosh | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 00:11 ,

shes ose ndrroj Golf 2 tip top (10 muj regjistrim)

995 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 19:23 ,

Hamar me kosh

100 EUR Price Reduced

19 Tet 13:28 ,

Kosh

100 EUR

29 Sht 00:39 ,

Kosh per miser

400 EUR

28 Sht 19:52 ,

Hamar

950 EUR

07 Sht 18:32 ,

Kosh

100 EUR

19 Gush 20:36 ,

Golf 2 1.9 TDI

3 099 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Gush 15:53 ,

Hamar dhe Kosh

600 EUR

14 Maj 17:31 ,

Hamar, Kosh

390 EURNë fillim