Kosh | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 21:02 ,

Hamar me kosh

150 EUR

15 Korr 12:15 ,

Kosh per miser

100 EUR

14 Maj 17:31 ,

Hamar, Kosh

390 EUR

23 Pri 12:51 ,

Kosh për Miser

1 EUR

12 Pri 14:18 ,

Kosh dhe hamar

150 EUR

28 Shk 12:37 ,

kosh per mbeturina

30 EUR

22 Shk 16:30 ,

Kosh per miser

300 EUR

17 Shk 15:31 ,

Kosh me hamar

1 EUR


Në fillim