Kros | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 21:36 ,

honda

500 EUR

Viti: 1996
25 Jan 12:05 ,

MotoKross

800 EUR

Viti: 2000
23 Jan 07:40 ,

Kros shasi

650 EUR

Viti: 2005
21 Jan 21:01 ,

Kros

540 EUR

Viti: 2000
18 Jan 15:41 ,

DUCATI MONSTER 900 SIE

2 500 EUR

Viti: 2000
13 Jan 09:37 ,

Shitet golf 6 TDI 2.0 Automatik DSG6 karavan 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 22:02 ,

Shitet golf 6 TDI Automatik DSG6 karavan 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 17:34 ,

YAMAHA X-city 2009

1 890 EUR

Viti: 2009
06 Jan 00:43 ,

Shitet golf 6 TDI karavan 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Dhj 20:16 ,

Kros

400 EUR Price Reduced

Viti: 2007
21 Dhj 21:29 ,

Kros

1 000 EUR

Viti: 1994

  • Kros në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Kros në kategorinë All Category
  • kros në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • kros në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Kross në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Kross në kategorinë All Category
  • Kros në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • kros në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Kros në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Kros në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)

Në fillim