Ktm 450 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

24 Sht 21:57 ,

Ktm EXC 450

2 700 EUR

Viti: 2010
01 Sht 10:35 ,

Ktm exc 450

2 800 EUR

Viti: 2006
12 Korr 10:52 ,

Ktm 450 SX-F -15

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2015
04 Jan 19:48 ,

KTM Sixdays

6 800 EUR

Viti: 2016
19 Dhj 13:30 ,

ktm

2 400 EUR

Viti: 2007
18 Pri 11:52 ,

KTM 450 EXC

2 800 EUR

Viti: 2003
24 Dhj 17:56 ,

Ktm 450 cc

2 650 EUR

Viti: 2006
16 Sht 22:45 ,

KTM 450 EXC

2 500 EUR

Viti: 2003
01 Korr 22:16 ,

Ktm 450 six days

7 500 EUR

Viti: 2017
01 Qer 13:06 ,

KTM 450 EXC-R

3 300 EUR

Viti: 2008
07 Maj 22:44 ,

KTM 450 full

2 100 EUR

Viti: 2004
14 Mar 09:39 ,

KTM 450 EXC-R

3 600 EUR

Viti: 2009
07 Jan 22:06 ,

Ktm 450 exc 2002

2 300 EUR

Viti: 2002
06 Jan 20:13 ,

KTM 450 EXC-R

3 500 EUR

Viti: 2010

  • Ktm 450 në kategorinë All Category
  • Ktm 450 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)

Në fillim