L | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

18 Sht 19:55
Linku:
,

Mercedes C250

23 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 17:23
Linku:
,

SUPER OFERTE GOLF 7 GTI ME DOGANE

13 499 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 18:54 ,

Suzuki Vitara 1.6 Diesel (4x4) Allgrip TCSS

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 18:22 ,

Opel CORSA , 1.3 diesel - i a Gjermania, RKS/ 2010

4 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:19 ,

BMW 530D AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:19 ,

Mercedes Benz E 320 AUTOMATIK 4X4

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:18 ,

Mercedes Benz E 270

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:16 ,

Ford F-150XL

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:16 ,

Mercedes Benz B-Klasse B200

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:15 ,

Smart ForFour 1.0

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 17:15 ,

Golf 7.5 1.6 TDI DSG

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:15 ,

Audi A6 Avant 3.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:15 ,

Golf 7.5 1.6 TDI DSG FaceLift

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:15 ,

VW Polo 1.6 TDI AUTOMATIK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:14 ,

Golf VII 1.6 TDI

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:14 ,

Golf 7.5 1.6 TDI

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:14 ,

Peugeot 508 HDI AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:14 ,

BMW X1 2.0 xdrive

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:14 ,

Skoda Octavia VRS AUTOMATIK DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:14 ,

Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI ECO-Flex

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:13 ,

BMW 640D X-Drive Individual

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:13 ,

Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:13 ,

Audi A3 Sportback

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

  • Lop në kategorinë All Category
  • lisi6-active në kategorinë All Category
  • LOPA në kategorinë All Category
  • lop në kategorinë Kafshë në fermë
  • Land rover në kategorinë Vetura
  • Lt në kategorinë All Category
  • lisi6-active në kategorinë All Category
  • lavatriqe në kategorinë All Category
  • Lop në kategorinë Kafshë në fermë
  • Lokal në kategorinë All Category

Në fillim