Laguna | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 14:04 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 4MOTION HIGHLINE 2014 RKS

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:15 ,

AUTO24h BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT RKS CH DE

8 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:14 ,

BLEJM VETURA RKS CH DE AKSIDENT DEFEKT AUTO24h����

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:13 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 4MOTION HIGHLINE 2014 RKS

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:46 ,

renault laguna

550 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:46 ,

- GOLF 6 - AUTOMATIK 1.6-TDI-Doganuar + homologuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:46 ,

- Volkswagen CADDY - 1.9-TDI-2007-i Sapo DOGANUAR

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:45 ,

Renault Twingo 1.2, Viti 2002, Klime, ABS

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:37 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 4MOTION HIGHLINE 2014 RKS

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:24 ,

VW Touran 1.6 TDI BlueMotion DSG 2014

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:24 ,

VW Passat 2.0 TDI 2011 1vit Regjistrim

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:24 ,

Opel Corsa 1.7 DTI 12/2001

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:24 ,

VW Golf 5 2.0 TDI 140Ps Automatik DSG

5 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:23 ,

VW Passat 3C 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:15 ,

Jap banesen me qira ne Qender, prapa teatrit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 12:15 ,

E jap këtë banesë te Royal City, Mati 1 - 250euro

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 12:15 ,

LOKAL 900M2 AFËR RRUGËS B

10 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 11:15 ,

Renault laguna

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:07 ,

VW TOURAN 2.0 TDI DSG ME DOGANË 2014

7 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 11:07 ,

Citroen C3 1.6 HDI 2010 RKS 1 VIT

5 600 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:04 ,

Suzuki Baleno 1300CC AUTOMATIK 12 Muaj Rexhistrim

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:03 ,

Skoda Fabia 1.2 Tsi 4 klipa EURO 6 W Rexhistrim 12

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:27 ,

BMW 120 D Facelift 2008

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:53 ,

Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-34miKM-RksFullExtra

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:53 ,

2015-MERCEDES-BENZCLA250-BlackEdition-Full95.000Km

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 09:50 ,

RENO LAGUNA 2.0 BENZIN - 1 VIT RKS - KLIM

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:48 ,

RENO LAGUNA 2.0 BENZIN - 1 VIT RKS - KLIM

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

  • Laguna në kategorinë Vetura
  • Laguna në kategorinë Vetura
  • Laguna në kategorinë Vetura
  • Laguna në kategorinë Vetura
  • laguna në kategorinë Vetura
  • Laguna në kategorinë Vetura
  • Laguna në kategorinë Makina
  • Laguna në kategorinë All Category
  • Laguna në kategorinë All Category

Në fillim