Laminat | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 04:21 ,

-DA111- Banes apo zyre ne Dardani

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 23:18 ,

SHITET GOLF 7

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47 ,

Suzuki Vitara 1.6 Turbo Diesel (4x4) TCSS

14 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 19:14 ,

vw golf 6 2.0 TDI-DSG automatik viti 2012 MATCH

10 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:14 ,

vw golf 6 1.6 TDI-MATCH-viti 2012

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:13 ,

vw golf 6 2.0 TDI-LLEDA-viti 2011 me doganë

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:12 ,

Opel Combo 1.7 DTI-dizell- ME KLIMË

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

  • Laminat në kategorinë All Category
  • Laminat në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • laminat në kategorinë Baraka dhe garazha
  • laminat në kategorinë Shtëpi dhe familje
  • laminat në kategorinë Materiale për ndërtim
  • laminat në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • laminat në kategorinë All Category
  • Laminat në kategorinë Materiale për ndërtim
  • laminat në kategorinë Punë
  • laminat në kategorinë Shtëpi dhe familje

Në fillim